2intellect.com S.A.

PRODUCENT SKUTECZNYCH NARZĘDZI DO OPTYMALIZACJI PROCESÓW BIZNESOWYCH

Double8 Sp. z o.o. jest partnerem 2Intellect.com S.A. w zakresie dystrybucji systemu INTELLECT Business Inteligence.

Oferowane przez nas usługi świadczone są na najwyższym poziomie. Największą dla nas satysfakcją jest w pełni zadowolony i poinformowany Klient, który świadomie dąży do wyznaczonych sobie celów. Każdego dnia zmagamy się z różnymi projektami, jednocześnie zdobywając bezcenne doświadczenie i umiejętności.

2intellect.com S.A. to spółka giełdowa - producent oraz lider technologii informatycznych wspomagających procesy decyzyjne na każdym poziomie zarządzania w przedsiębiorstwie. W ramach oferowanych produktów spółka posiada autorskie rozwiązanie, jakim jest system Business Intelligence - INTELLECT BI.

Celem powstania systemu INTELLECT Business Intelligence jest dostarczanie aktualnych informacji z różnych źródeł danych (ETL) funkcjonujących w firmie, celem zapewnienia menadżerom możliwości podejmowania skutecznych decyzji biznesowych (KPI).

Firma 2intellect S.A. powstała na bazie doświadczeń firmy GRAFFITI.ERP S.A. - producenta jednego z popularniejszych systemów ERP, działającego w ponad 400 firmach w Polsce.

AC S.A.

Producent zaawansowanych technologicznie podzespołów elektronicznych oraz wiązek elektrycznych na potrzeby…

BIAZET S.A.

Montaż wyrobów pod marką Philips. Najem powierzchni biurowych, produkcyjnych i…

IZNS IŁAWA SPÓŁKA AKCYJNA

Produkcja części motoryzacyjnych do pojazdów Star, Jelcz, Kamaz, Liaz, Ikarus,…

MAXA – MEGI GROUP SP. Z O.O.

Kompleksowe wyposażenie hoteli i restauracji oraz prywatnych domów w artykuły…

METALTECH SP. Z O.O.

Produkcja maszyn i urządzeń rolniczych, maszyn szkółkarskich i leśnych, a…

PUP TIP-TOPOL SP. Z O.O.

Producent membran do zawieszeń pneumatycznych samochodów ciężarowych i autobusów, a…

Dążenie do pozyskania wiedzy z chaosu informacyjnego wymusza stosowanie niewłaściwych narzędzi np. arkuszy kalkulacyjnych do łączenia danych z różnych źródeł. Szczególnie w przypadku braku bieżącej integracji danych lub ręcznego kopiowania, występuje problem powstawania błędów, jak również braku dostępu do właściwych informacji.

Rozwiązaniem jest wdrożenie rozwiązania klasy Business Intelligence - INTELLECT BI.

Podejmując decyzję o systemie INTELLECT Business Intelligence zwróć uwagę na jego możliwości i korzyści!

PODCZAS NASZYCH DOŚWIADCZEŃ NAUCZYLIŚMY SIĘ SŁUCHAĆ I ROZWIJAĆ OPROGRAMOWANIE W RELACJI ZARÓWNO DO ZAŁOŻEŃ AKADEMICKICH JAK I REALNYCH POTRZEB. DZIAŁALIŚMY ZAWSZE Z WYKORZYSTANIEM NAJLEPSZYCH DOSTĘPNYCH TECHNOLOGII – BEZ KOMPROMISÓW –  TAK, ABY NASZE ROZWIĄZANIE BYŁO KONKURENCYJNE DO NAJLEPSZYCH ZACHODNICH WZORCÓW.

DARIUSZ GRZEŚKOWIAK  

Członek Zarządu 2INTELLECT.COM

PRZEZ LATA POCHYLALIŚMY SIĘ NAD NAJBARDZIEJ WRAŻLIWYMI OBSZARAMI PRZEDSIĘBIORSTW PRODUKCYJNYCH I HANDLOWYCH. REALIZOWALIŚMY PROJEKTY OBEJMUJĄCE WDRAŻANIE OPROGRAMOWANIA ERP ORAZ PROJEKTY DZIEDZINOWE O SZCZEGÓLNEJ WRAŻLIWOŚCI DLA PRZEDSIĘBIORSTW RÓŻNYCH BRANŻ.

MARIUSZ BŁAWAT

Prezes Zarządu 2INTELLECT.COM

Zadzwoń do nas lub wyślij nam wiadomość

TOP