2intellect.com S.A.

PRODUCENT SKUTECZNYCH NARZĘDZI DO OPTYMALIZACJI PROCESÓW BIZNESOWYCH

Double8 Sp. z o.o. jest partnerem 2Intellect.com S.A. w zakresie dystrybucji systemu INTELLECT Business Inteligence.

Oferowane przez nas usługi świadczone są na najwyższym poziomie. Największą dla nas satysfakcją jest w pełni zadowolony i poinformowany Klient, który świadomie dąży do wyznaczonych sobie celów. Każdego dnia zmagamy się z różnymi projektami, jednocześnie zdobywając bezcenne doświadczenie i umiejętności.

2intellect.com S.A. to spółka giełdowa - producent oraz lider technologii informatycznych wspomagających procesy decyzyjne na każdym poziomie zarządzania w przedsiębiorstwie. W ramach oferowanych produktów spółka posiada autorskie rozwiązanie, jakim jest system Business Intelligence - INTELLECT BI.

Celem powstania systemu INTELLECT Business Intelligence jest dostarczanie aktualnych informacji z różnych źródeł danych (ETL) funkcjonujących w firmie, celem zapewnienia menadżerom możliwości podejmowania skutecznych decyzji biznesowych (KPI).

Firma 2intellect S.A. powstała na bazie doświadczeń firmy GRAFFITI.ERP S.A. - producenta jednego z popularniejszych systemów ERP, działającego w ponad 400 firmach w Polsce.

Dążenie do pozyskania wiedzy z chaosu informacyjnego wymusza stosowanie niewłaściwych narzędzi np. arkuszy kalkulacyjnych do łączenia danych z różnych źródeł. Szczególnie w przypadku braku bieżącej integracji danych lub ręcznego kopiowania, występuje problem powstawania błędów, jak również braku dostępu do właściwych informacji.

Rozwiązaniem jest wdrożenie rozwiązania klasy Business Intelligence - INTELLECT BI.

Podejmując decyzję o systemie INTELLECT Business Intelligence zwróć uwagę na jego możliwości i korzyści!

Zadzwoń do nas lub wyślij nam wiadomość

TOP